_______________________________________________

Засідання басейнової ради середнього Дніпра

      17 травня 2019 року у м. Черкаси відбудеться чергове засідання басейнової ради середнього Дніпра. 

     Місце проведення заходу: мала сесійна зала Черкаської обласної ради,м. Черкаси, вул. Шевченка, 185.

    Реєстрація членів та учасників басейнової ради о 10:00, відкриття засідання о 11:00. 

    Під час роботи басейнової ради планується розглянути такі питання:

- щодо розроблення плану управління суббасейну середнього Дніпра; 

_______________________________________________

Виконання комплексу весняних робіт на державній меліоративній мережі Загальнодержавної осушувально-зволожувальної системи р. Ірпінь

     Працівниками Києво-Святошинської експлуатаційної дільниці Ірпінського МУВГ проведено санітарну очистку прибережної захисної смуги р. Ірпінь; очистку від сплавин на русловому шлюзі-регуляторі РШ-8, вапняну побілку залізобетонних конструкцій на русловому шлюзі-регуляторі РШ-7 та відновлення водомірної рейки. 

    На водосховищі Бучанське проведено побілку залізобетонних конструкцій в нижньому б’єфі. 

     На виконання договірних зобов’язань, проведено санітарну очистку недержавних гідротехнічних споруд на боковій меліоративній мережі Загальнодержавної осушувально-зволожувальної системи р. Ірпінь. 

_______________________________________________

Сьогодні 33-тя річниця аварії на Чорнобильській АЕС

    26 квітня для України — скорботний день. 33 роки тому сталася найбільша техногенно-екологічна катастрофа сучасності, яка змінила долі людей не тільки в Україні, а й у всьому світі.

    Сьогодні, за дорученням Держводагентства України, відповідно до запланованої програми, делегація у складі представників Держводагентства, Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра, народного депутата України Мепарішвілі Х.Н., ліквідаторів та членів їх родин відвідали 30-км зону відчуження, оглянули новозбудований Чорнобильський саркофаг (конфайнмент), споруджений над зруйнованим четвертим енергоблоком, побували у м. Прип’ять та у Свято-Іллінському соборі у м. Чорнобиль.   

_______________________________________________

БУВР середнього Дніпра прийняв участь в екологічному русі CleanDniproTag 

     20 квітня на лівому березі Дніпра, в районі моста Патона фахівці БУВР середнього Дніпра долучились до екологічного руху CleanDniproTag. 

    Разом з представниками Держводагентства України, КП «Плесо», місцевими мешканцями Русанівки та Березняків ми прибрали 1 км берегової лінії Дніпра від сміття. Всього в акції прийняло участь 200 осіб. Зібрано понад 500 мішків сміття по 240 л кожен.Труксором з Дніпра було вилучено більше тонни сміття.Зрізані гілки одразу ж на місці було подрібнено та в подальшому буде використано, як вторсировину. Дякуємо усім хто долучився! Лише разом ми зробимо нашу планету чистішою! 

_______________________________________________

Підписано Угоду про співпрацю з РОВР у Черкаській області

        Начальник Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра Микола Урупа прийняв участь у нараді, яка відбулась 17 квітня в приміщенні Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області (м. Черкаси) під головуванням начальника РОВР у Черкаській області - Миколи Шведенка, за участю керівників Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області, Регіонального офісу водних ресурсів річки Рось, територіального органу (сектору) Держводагентства у Черкаській області та представників БУВР середнього Дніпра. 

       Під час наради було розглянуто низку питань, щодо забезпечення взаємодії з питань управління водними ресурсами, а також підписано «Угоду про співпрацю між Регіональним офісом водних ресурсів у Черкаській області та Басейновим управлінням водних ресурсів 

_______________________________________________

CleanDniproTag

    20 квітня 2019 року о 9 годині на лівому березі Дніпра у районі моста Патона відбудеться еко-толока CleanDniproTag. Захід проводиться в рамках «Дня довкілля» за ініціативою Держводагентства України. 

   Приєднуйтесь! Зробимо наш світ чистішим!

_______________________________________________

Оперативна нарада БУВР середнього Дніпра

       16 квітня, в приміщенні БУВР середнього Дніпра відбулась оперативна нарада під головуванням начальника - Урупи М.М., за участю представників Держводагентства України, керівників та начальників відділів Іванківського, Ірпінського, Обухівського, Трубізького міжрайонних управлінь водного господарства. 

      В ході наради були розглянуті питання що стосуються основних пріоритетів діяльності водогосподарських організацій БУВР середнього Дніпра щодо інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом; зміни організаційної структури БУВР середнього Дніпра відповідно до басейнового принципу; виконання доручення Держводагентства стосовно нерухомого майна та ін. 

_______________________________________________

Проведення Ірпінським МУВГ робіт щодо зарегулювання води на ЗОС р.Ірпінь

     На звернення виконавчого комітету Ірпінської міської ради, з метою попередження виникнення пожеж на заплавних торфовищах, та за погодженням з виробниками сільськогосподарської продукції, які використовують заплавні меліоровані землі, Ірпінським МУВГ було здійснено роботи щодо підняття затвору та зарегулювання води русловим шлюзом регулятором РШ-6 Загальнодержавної осушувально-зволожувальної системи р. Ірпінь. 

      Русловий шлюз РШ-6 забезпечує регулювання рівнів ґрунтових вод на площі 581 га в межах Ірпінської міської ради та Гостомельської селищної ради. Русловий шлюз було 

_______________________________________________

Виконання планових робіт Трубізьким МУВГ

     Працівниками Броварської дільниці Трубізького МУВГ продовжується виконання планових робіт, зокрема здійснено санітарну очистку водоохоронної зони р.Трубіж (вирубка чагарникової рослинності та аварійних дерев, впорядкування клумби на русловому шлюзі). 

     Також, в межах проведення заходів з благоустрою, працівниками Трубізького МУВГ здійснено прибирання території бази Управління.   
_______________________________________________

Міжнародна виставка Waste Water Management 2019

       10 квітня керівництво та фахівці БУВР середнього Дніпра взяли участь у роботі круглого столу «Басейнова рада – ключовий інструмент реформи водного сектору», який відбувся в рамках міжнародної виставки Waste Water Management 2019. 

      В рамках круглого столу було обговорено ряд питань щодо функціонування басейнових рад та їх участі в інтегрованому управлінні річковим басейном._______________________________________________

Нарада в м.Бровари Київської області

        9 квітня керівництво БУВР середнього Дніпра, прийняло участь у нараді, яка відбулась в приміщенні Броварської міської ради за участю міського голови Сапожка І.В., представників управління житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту, відділу капітального будівництва Броварської міськради, КП «Благоустрій» та громадських організацій. 

      Під час наради розглянуто питання розробки техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) «Здійснення заходів із захисту від підтоплення м.Бровари». Розробник ТЕО – БУВР середнього Дніпра, замовник – Броварська міська рада. 

_______________________________________________

Доглядові роботи на осушувальній системі р.Перевід

   Працівниками Згурівського гідрокомплексу Трубізького МУВГ проводяться доглядові роботи по вирубці чагарникової рослинності на меліоративній мережі осушувальної системи р. Перевід. 

    Крім того, здійснено санітарне прибирання території Згурівського гідрокомплексу. _______________________________________________

Піднято затвори на всіх руслових шлюзах ОЗС р.Ірпінь в Києво-Святошинському районі

        З метою зарегулювання необхідних об’ємів води в боковій мережі Загальнодержавної осушувально-зволожувальної системи р. Ірпінь, працівниками Києво-Святошинської експлуатаційної дільниці Ірпінського МУВГ піднято затвори на всіх руслових шлюзах Києво-Святошинського району. 

       Також проведено відновлення водомірних рейок на руслових шлюзах-регуляторах та здійснюється санітарна очистка меліоративної мережі._______________________________________________

Підготовка насосних станцій до поливного сезону

   Ірпінське МУВГ завершило підготовку державних насосних станцій до поливного сезону. Підготовлено 3 насосні станції та 12 насосно-силових агрегатів. 

   На Кочурській насосній станції проведено ремонт насосно-силового обладнання, та здійснено пуско - налагоджувальні роботи. 

   На Рубежівській насосній станції проведено заміну силового кабелю до насосно-силових агрегатів._______________________________________________

Дводенний семінар з економічного аналізу ПУРБ

      27-28 березня 2019 року фахівці БУВР середнього Дніпра прийняли участь у дводенному семінарі з економічного аналізу для розробки Планів управління річковими басейнами (ПУРБ), який відбувся в рамках проекту «Водна ініціатива плюс для Східного партнерства» у м. Києві. 

     В рамках семінару проведено економічний аналіз для завершення етапу характеристики річкового басейну, розглянуто питання, що стосуються розвитку ПУРБ в Білорусі, Молдові та Україні. Міжнародними експертами представлено досвід зворотнього зв’язку по інтеграції економічного аналізу в пілотний ПУРБ для басейнового району Дніпра та досвід інтеграції економічного аналізу в ПУРБ для басейну Дунай-Прут та Чорноморського басейну. 

_______________________________________________

Двомісячник благоустрою 

 18 березня - 18 травня 2019 року в Київській області проводиться двомісячник благоустрою населених пунктів, в рамках якого 20 квітня пройдуть акції «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою».

 Басейнове управління водних ресурсів середнього Дніпра щорічно долучається до проведення заходів, спрямованих на екологічне покращення довкілля. На даний час, підпорядкованими організаціями БУВР середнього Дніпра: 

✔прибрано 15,4 га територій, 

 ✔висаджено 717 дерев та 28 кущів, 

_______________________________________________

Вітаємо з Всесвітнім днем води!

 Сьогодні у світі відзначається Міжнародний день водних ресурсів. Свято було започатковано Генеральною Асамблеєю ООН в 1993 році. В цей день в різних країнах проводяться заходи, присвячені підвищенню інформованості громадськості стосовно важливості збереження та освоєння водних ресурсів. 

 Кожного року День води присвячується певній темі. Гасло цього року: «Вода для всіх, або не залишаючи нікого!». 

Головна мета проведення заходів – привернути увагу громадян до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання. 

_______________________________________________

Засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ і управлінню водними ресурсами у басейні р. Рось 

          15 березня 2019 року керівництво БУВР середнього Дніпра прийняло участь у засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ і управлінню водними ресурсами у басейні р. Рось, яке відбулось в приміщенні Регіонального офісу водних ресурсів річки Рось (м.Біла Церква). 

          Члени Міжвідомчої комісії були ознайомлені з гідрологічною та водогосподарською обстановкою, що склалася в басейні річки Рось впродовж січня-березня 2019 року, були узгоджені режими роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем в басейні р. Рось на весняно-літній період 2019 року. 

_______________________________________________

Оновлено інформаційну стелу осушувально-зволожувальної системи р.Трубіж

  В зоні діяльності БУВР середнього Дніпра на усіх об’єктах водогосподарсько-меліоративного комплексу, що належать до державної форми власності встановлені інформаційні знаки (стели, водоохоронні знаки, альтанки), які знаходяться під постійним наглядом водогосподарників. 

 Наразі, працівниками Трубізького міжрайонного управління водного господарства виконані роботи з оновлення стели осушувально-зволожувальної системи р.Трубіж біля      с. Селище Баришівського району Київської області. 

_______________________________________________

Зі святом весни!!!

         Дорогі жінки, прийміть найщиріші вітання зі святом весни, кохання та жіночої краси!

       Нехай у цей березневий день радістю світяться чарівні ваші очі, хай у вашому серці буде світло та ясно від уваги й любові друзів, рідних й коханих, нехай тепло оселиться у ваших домівках та весна розквітає в душі! 

       Успіхів Вам, жіночого щастя та весняного настрою! 


 З найкращими побажаннями,чоловічий колектив БУВР середнього Дніпра

Загрузить еще