_______________________________________________

Окоска прибережної захисної смуги р.Карань

     Працівниками Переяслав-Хмельницької експлуатаційної дільниці Трубізького МУВГ проведено окоску прибережної захисної смуги р.Карань (ГД-1) в Переяслав-Хмельницькому районі Київської області.


_______________________________________________

Триває проведення доглядових робіт 

      Працівниками Обухівського міжрайонного управління водного господарства виконано окоску територій: 

- навколо аванкамери та будівлі польдерної насосної станції №1 осушувально-зволожувальної системи в заплаві р.Стугна с.Безрадичі Обухівського району;

 - захисної дамби біля музею-меморіалу «Букринський плацдарм» в с.Балико-Щученка, Кагарлицького району; 

- бази Обухівського міжрайонного управління водного господарства у м.Обухів.  

_______________________________________________

Виконання комплексу доглядових робіт працівниками Ірпінського МУВГ

       Працівниками Макарівської експлуатаційної дільниці Ірпінського міжрайонного управління водного господарства проведена окоска державної мережі Загальнодержавної осушувально-зволожувальної системи р. Ірпінь в Макарівському районі, а також території виробничої бази гідрокомплексу Яблунівка. Оновлено стелу на Загальнодержавній осушувально-зволожувальної системі р. Ірпінь поблизу с. Яблунівка Макарівського району Київської області. 

       Працівниками Києво-Святошинської експлуатаційної дільниці Ірпінського МУВГ на виконання договірних зобов’язань, проведено санітарну очистку недержавних гідротехнічних споруд бокової меліоративної мережі Загальнодержавної осушувально-

_______________________________________________

Amazing Dnipro Day – 2019 

        7 липня ми відзначили Міжнародний день Дніпра. Свято, приурочене головній водній артерії України, одній з найбільших і повноводних річок у всій Європі – Дніпру. 

       Цього року, за ініціативи Державного агентства водних ресурсів України, захід було проведено на Оболонській набережній м.Києва в Саду каменів та у парку «Наталка». 

      «День Дніпра – це те свято, коли всі об’єднуються із одною метою, не лише весело провести час, а і долучитися до процесу змін, до водного менеджменту, раціонального використання водних ресурсів та спрямовувати всі свої життєві дії для покращення води у річках. Ми всі відповідальні за стан наших річок, які ми маємо передати дітям та онукам», - 

_______________________________________________

З Днем Конституції України!

        Вітаємо із визначним державним святом – Днем Конституції України! 

        Двадцять три роки тому, Верховна Рада України від імені Українського народу, прийняла Основний Закон держави. Конституція України закріплює незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю.         

        Нехай це свято додає нам сил для побудови потужної та заможньої держави, нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення.Від щирого серця бажаємо злагоди, добробуту, процвітання та благополуччя кожній родині, миру та успішного майбутнього Україні! 

                                                                                                                        З повагою,начальник Управління Микола Урупа та колектив БУВР середнього Дніпра

_______________________________________________

«Либідь, погляд у майбутнє» 

     Сьогодні, 6 червня, в Прес-центрі УНІАН громадськості було представлено проект ревіталізації прибережної території річки Либідь у м.Києві (http://nashalybid.org/), який є результатом плідної співпраці членів Фонду «Наша Либідь», екологів та молодих архітекторів України за підтримки Головного архітектора м. Києва, Національної спілки архітекторів України, Департаменту містобудування та архітектури КМДА, Солом’янської, Голосіївської та Шевченківської районних адміністрацій м. Києва. 

     У даному заході, за дорученням Держводагентства, прийняли участь представники Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра в особі заступника начальника – Дмитра Бугая та заступника начальника відділу ТЕБ – Олега Матьори. 

_______________________________________________

Всесвітній день охорони навколишнього середовища 

      5 червня Україна, як і увесь світ, відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища (World Environment Day).

      Всесвітній день охорони навколишнього середовища був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН 15 грудня 1972 року, і з того часу його щороку відзначають в більш ніж 100 країнах світу. 

      Його мета - привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, залучити якомога більше людей до охорони довкілля, змінити відношення громадян до раціонального використання та відтворення природних ресурсів заради безпечного та благополучного майбутнього. 

_______________________________________________

З Днем працівників водного господарства! 

          Шановні працівники водогосподарської галузі! 

    Керівництво та колектив Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра щиро вітає Вас з професійним святом – Днем працівників водного господарства! 

    Висловлюємо подяку кожному працівникові та ветеранам галузі за нелегку працю, злагоджену роботу, високий професіоналізм, багатий досвід та особистий внесок у розвиток водогосподарської галузі! 

    Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, добра і достатку, взаєморозуміння та злагоди, оптимізму та сімейного благополуччя! 

_______________________________________________

Сміття стає мистецтвом 

    Під таким девізом Держводагентство до Дня Дніпра-2019 оголошує конкурс на арт-витвір із пластикових кришечок. 

  Пластик – це наша буденність, він усюди. Ми звикли викидати його у смітник і мало хто замислюється про його шкоду для водних ресурсів і довкілля в цілому. 

   А ви знали, що його можна не лише викидати, а й перетворювати у мистецтво, корисні речі та віддавати на переробку? 

   Сьогодні, коли за даними ООН до світового океану щороку потрапляє 13 тонн пластику, ми пропонуємо вам втілити ваші мистецькі задуми і створити картини або саморобки за 

_______________________________________________

Засідання колегії Держводагентства в м.Ужгород 

       24 травня 2019 року начальник БУВР середнього Дніпра - Микола Урупа прийняв участь у засіданні колегії Держводагентства, яке відбулось в м.Ужгород, під керівництвом Голови Агентства - Ірини Овчаренко, за участю в.о. голови Закарпатської облдерадміністрації Ярослава Галаса, керівників басейнових управлінь водних ресурсів та регіональних офісів, а також представників громадських організацій. 

    Голова Агентства - Ірина Овчаренко звернула увагу керівників водогосподарських організацій на стратегічні напрями роботи водного сектору. "Робота з визначення масивів поверхневих вод для всіх районів річкових басейнів має завершитися 1 липня. Але на сьогодні ми вже бачимо різницю у впровадженні цього напряму, зокрема є як аутсайдери,

_______________________________________________

Проведено перше засідання басейнової ради середнього Дніпра

     17 травня 2019 року в м. Черкаси відбулось перше засідання басейнової ради середнього Дніпра. Розпочав засідання голова басейнової ради Максименко Володимир Миколайович.       Зі словами привітання виступили перший заступник голови Черкаської обласної ради Тарасенко Валентин Петрович та перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Висоцький Тарас Миколайович. 

     Згідно порядку денного було розглянуто ряд важливих питань: 

- етапи розроблення Плану управління району річкового басейну Дніпра; 

- шляхи вирішення екологічних проблем р.Рось; 

_______________________________________________

З Днем вишиванки! 

Колектив БУВР середнього Дніпра вітає усіх українців з Днем вишиванки!!!


_______________________________________________

Засідання басейнової ради середнього Дніпра

      17 травня 2019 року у м. Черкаси відбудеться чергове засідання басейнової ради середнього Дніпра. 

     Місце проведення заходу: мала сесійна зала Черкаської обласної ради,м. Черкаси, вул. Шевченка, 185.

    Реєстрація членів та учасників басейнової ради о 10:00, відкриття засідання о 11:00. 

    Під час роботи басейнової ради планується розглянути такі питання:

- щодо розроблення плану управління суббасейну середнього Дніпра; 

_______________________________________________

Виконання комплексу весняних робіт на державній меліоративній мережі Загальнодержавної осушувально-зволожувальної системи р. Ірпінь

     Працівниками Києво-Святошинської експлуатаційної дільниці Ірпінського МУВГ проведено санітарну очистку прибережної захисної смуги р. Ірпінь; очистку від сплавин на русловому шлюзі-регуляторі РШ-8, вапняну побілку залізобетонних конструкцій на русловому шлюзі-регуляторі РШ-7 та відновлення водомірної рейки. 

    На водосховищі Бучанське проведено побілку залізобетонних конструкцій в нижньому б’єфі. 

     На виконання договірних зобов’язань, проведено санітарну очистку недержавних гідротехнічних споруд на боковій меліоративній мережі Загальнодержавної осушувально-зволожувальної системи р. Ірпінь. 

_______________________________________________

Сьогодні 33-тя річниця аварії на Чорнобильській АЕС

    26 квітня для України — скорботний день. 33 роки тому сталася найбільша техногенно-екологічна катастрофа сучасності, яка змінила долі людей не тільки в Україні, а й у всьому світі.

    Сьогодні, за дорученням Держводагентства України, відповідно до запланованої програми, делегація у складі представників Держводагентства, Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра, народного депутата України Мепарішвілі Х.Н., ліквідаторів та членів їх родин відвідали 30-км зону відчуження, оглянули новозбудований Чорнобильський саркофаг (конфайнмент), споруджений над зруйнованим четвертим енергоблоком, побували у м. Прип’ять та у Свято-Іллінському соборі у м. Чорнобиль.   

_______________________________________________

БУВР середнього Дніпра прийняв участь в екологічному русі CleanDniproTag 

     20 квітня на лівому березі Дніпра, в районі моста Патона фахівці БУВР середнього Дніпра долучились до екологічного руху CleanDniproTag. 

    Разом з представниками Держводагентства України, КП «Плесо», місцевими мешканцями Русанівки та Березняків ми прибрали 1 км берегової лінії Дніпра від сміття. Всього в акції прийняло участь 200 осіб. Зібрано понад 500 мішків сміття по 240 л кожен.Труксором з Дніпра було вилучено більше тонни сміття.Зрізані гілки одразу ж на місці було подрібнено та в подальшому буде використано, як вторсировину. Дякуємо усім хто долучився! Лише разом ми зробимо нашу планету чистішою! 

_______________________________________________

Підписано Угоду про співпрацю з РОВР у Черкаській області

        Начальник Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра Микола Урупа прийняв участь у нараді, яка відбулась 17 квітня в приміщенні Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області (м. Черкаси) під головуванням начальника РОВР у Черкаській області - Миколи Шведенка, за участю керівників Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області, Регіонального офісу водних ресурсів річки Рось, територіального органу (сектору) Держводагентства у Черкаській області та представників БУВР середнього Дніпра. 

       Під час наради було розглянуто низку питань, щодо забезпечення взаємодії з питань управління водними ресурсами, а також підписано «Угоду про співпрацю між Регіональним офісом водних ресурсів у Черкаській області та Басейновим управлінням водних ресурсів 

_______________________________________________

CleanDniproTag

    20 квітня 2019 року о 9 годині на лівому березі Дніпра у районі моста Патона відбудеться еко-толока CleanDniproTag. Захід проводиться в рамках «Дня довкілля» за ініціативою Держводагентства України. 

   Приєднуйтесь! Зробимо наш світ чистішим!

_______________________________________________

Оперативна нарада БУВР середнього Дніпра

       16 квітня, в приміщенні БУВР середнього Дніпра відбулась оперативна нарада під головуванням начальника - Урупи М.М., за участю представників Держводагентства України, керівників та начальників відділів Іванківського, Ірпінського, Обухівського, Трубізького міжрайонних управлінь водного господарства. 

      В ході наради були розглянуті питання що стосуються основних пріоритетів діяльності водогосподарських організацій БУВР середнього Дніпра щодо інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом; зміни організаційної структури БУВР середнього Дніпра відповідно до басейнового принципу; виконання доручення Держводагентства стосовно нерухомого майна та ін. 

_______________________________________________

Проведення Ірпінським МУВГ робіт щодо зарегулювання води на ЗОС р.Ірпінь

     На звернення виконавчого комітету Ірпінської міської ради, з метою попередження виникнення пожеж на заплавних торфовищах, та за погодженням з виробниками сільськогосподарської продукції, які використовують заплавні меліоровані землі, Ірпінським МУВГ було здійснено роботи щодо підняття затвору та зарегулювання води русловим шлюзом регулятором РШ-6 Загальнодержавної осушувально-зволожувальної системи р. Ірпінь. 

      Русловий шлюз РШ-6 забезпечує регулювання рівнів ґрунтових вод на площі 581 га в межах Ірпінської міської ради та Гостомельської селищної ради. Русловий шлюз було 

Загрузить еще