__________________________________________________

Придбання техніки

В листопаді місяці підвідомчими організаціями БУВР середнього Дніпра було придбано нову техніку, а саме:

- Обухівським міжрайонним управлінням водного господарства за власні кошти було придбано кущоріз марки «Oleo-Mac» 741;

- Іванківським міжрайонним управлінням водного господарства за рахунок коштів державного фонду розвитку водного господарства по КПКВ2407050 "Експлуатація державного водогосподарського комплексу та управління водними ресурсами" придбано косарку.

__________________________________________________

Поливний сезон 2018 в Київській області завершено 

Водогосподарські організації БУВР середнього Дніпра успішно провели поливний сезон 2018 року, забезпечивши стабільну роботу систем і об’єктів водогосподарсько-меліоративного комплексу, що дало можливість своєчасно здійснити подачу води на зрошення сільськогосподарських культур та водопостачання населення і промисловості, відповідно до договірних зобов’язань.
__________________________________________________

Екологічне оздоровлення водних об’єктів басейну р.Рось 

15 листопада в м. Біла Церква Київської області під керівництвом Голови Держводагентства – Овчаренко І.І., за участю народного депутата України – Мепарішвілі Х.Н., начальника БУВР середнього Дніпра - Урупи М.М., голови Білоцерківської міської ради – Дикого Г.А, начальника Регіонального офісу водних ресурсів р.Рось – Бабія П.О., в.о. гендиректора КП «Плесо» - ЮсипенкаО.М, представників підрядних організацій відбулась виїзна нарада з огляду природоохоронних об’єктів басейну р.Рось.


Читати далі

__________________________________________________

Питання забруднення річки Рось розглянуто у Верховній Раді 

9 листопада представники БУВР середнього Дніпра прийняли участь у засіданні Підкомітету з питань взаємодії з громадянським суспільством Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції на тему «Варварська експлуатація екологічних ресурсів річки Рось».

Серед запрошених також були представники Державної екологічної інспекції України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Держводагентства, Черкаської обласної державної адміністрації, Національної поліції України, Регіонального офісу водних ресурсів річки Рось, Всеукраїнської екологічної ліги, громадськості.

__________________________________________________

Виїзний Круглий стіл «Друге життя столичних водойм» 

 8 листопада представники Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра взяли участь у виїзному Круглому столі «Друге життя столичних водойм», який був організований Департаментом водних ресурсів Національної Екологічної Ради України в Дарницькому районі м. Києва на березі озера Небреж.  
__________________________________________________

Тривають роботи на міжгосподарських системах 

В Іванківському міжрайонному управлінні водного господарства тривають ремонтно-доглядові роботи на міжгосподарській меліоративній мережі. Так, згідно нормованих завдань, оглядачами проведено очистку від рослинності дамби Олізарівського водосховища (Іванківського району) та вирубку чагарнику на системі Бобер (р. Бобер Поліського району).


__________________________________________________

ЗАВЕРШЕННЯ ПОЛИВНОГО СЕЗОНУ

Водогосподарські організації протягом звітного періоду забезпечили стабільну роботу систем і об’єктів водогосподарсько-меліоративного комплексу, що дало можливість своєчасно здійснити водоподачу на зрошення сільгоспкультур.

__________________________________________________

Виїзна нарада в смт. Макарів Київської області 

Сьогодні, 9 листопада, начальник БУВР середнього Дніпра - Урупа Микола Миколайович прийняв участь у виїзній нараді, яка відбулась в смт.Макарів Київської області під керівництвом Голови Держводагентства -Овчаренко Ірини Іванівни, за участю голови Макарівської районної державної адміністрації - Семенової Тетяни Миколаївни, начальника Ірпінського міжрайонного управління водного господарства - Забуги Андрія Олексійовича, а також представників місцевих органів влади.

Читати далі

__________________________________________________

Офіційне відкриття XVI Міжнародної спеціалізованої виставки"AQUA UKRAINE - 2018"

Керівництво та фахівці Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра разом з представниками підпорядкованих водогосподарських організацій прийняли участь в офіційному відкритті XVI Міжнародної спеціалізованої виставки "AQUA UKRAINE - 2018", яке пройшло 6 листопада у м.Києві, на території Міжнародного виставкового Центру, за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України та Державного агентства водних ресурсів України.__________________________________________________

Придбання нового автотранспорту 

Для покращення роботи Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра, за підтримки Держводагентства України, в жовтні місяці поточного року було придбано 2 автомобілі Fiat Doblo, відповідно Програми 2407050 «Експлуатація державного водогосподарського комплексу та управління водними ресурсами», за рахунок коштів державного фонду розвитку водного господарства. Придбання автомобілів дасть змогу покращити роботу Управління з проведення моніторингу водних об’єктів та управління водними ресурсами в межах басейну р. Дніпро.__________________________________________________

В Україні сформовано Басейнову раду середнього Дніпра 

Сьогодні, 31 жовтня 2018 року, у м.Києві на зборах заінтересованих сторін сформовано Басейнову раду середнього Дніпра. 

Читати далі

__________________________________________________

Перший Форум регіонів Білорусі та України 

25 жовтня 2018 року начальник Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра - Урупа Микола Миколайович взяв участь у першому Форумі регіонів України та Білорусі (далі - Форум), який проходить на території Республіки Білорусь ум.Гомель. Метою Форуму є підтримка рівня довіри та подальший розвиток зв'язків між двома країнами у різних сферах, у тому числі охорони навколишнього природного середовища, та розширення міжрегіонального співробітництва.

В рамках Форуму в Гомельському обласному комітеті природних ресурсів і охорони навколишнього середовища було проведено друге засідання Дніпровської басейнової ради.

__________________________________________________

Колегія Держводагентства 

Керівництво Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра прийняло участь у засіданні колегії Державного агентства водних ресурсів України, яке відбулось 24 жовтня 2018 року (м.Київ). Основне питання порядку денного - впровадження організаційної структури водогосподарських організацій відповідно до басейнового принципу управління водними ресурсами та формування басейнових рад.
__________________________________________________

Підготовка управлінь до роботи в осінньо-зимовий період 

В міжрайонних управліннях водного господарства БУВР середнього Дніпра тривають роботи з підготовки приміщень до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. З метою приведення водогосподарських об’єктів у належний технічний та естетичний стан, а також створення комфортних умов перебування працівників, в Обухівському міжрайонному управління водного господарства проведено поточний ремонт адміністративного приміщення.
__________________________________________________

Виконання ремонтно-доглядових робіт 

На території Кагарлицького гідрокомплексу Обухівського міжрайонного управління водного господарства було проведено ремонт надземного павільйону свердловини №1 та обкошування території на площі 0,3 га. Також проводиться підготовка виробничих приміщень до роботи в осіннє-зимовий період.

__________________________________________________

14 жовтня Україна відзначає три славетних свята – День ЗахисникаУкраїни, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці! 

Напередодні цього дня, жіночий колектив Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра привітав наших чоловіків зі святом мужності, благородства та самовідданості, святом, яке увібрало в себе багаті і славні традиції, святом кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання,силу і професіоналізм справі захисту нашої держави.

__________________________________________________

Підписано колективний договір 

12 жовтня 2018 року, напередодні трьох великих свят - Дня захисникаУкраїни, Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українськогокозацтва, між начальником БУВР середнього Дніпра - Урупою М.М. таголовою виборного органу первинної профспілкової організації (ППО) -Микулічем О.О. в присутності усіх членів профспілкового комітету та членівпрофспілки було підписано Колективний договір Басейнового управлінняводних ресурсів середнього Дніпра на 2018-2020 рік.
__________________________________________________

Результати проведення заходів в межах осіннього місячника благоустрою  

За час проведення осіннього місячника благоустрою населених пунктів Київської області, підпорядкованими організаціями Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра здійснено заходи із поліпшення стану прибережних захисних смуг водних об’єктів, гідропостів, очищення водних джерел та інших водних об’єктів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, очищення адміністративних приміщень, виробничих баз та прилеглих до них територій від сміття, а саме: читати далі__________________________________________________

ХVI Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE – 2018» 

З 6 по 8 листопада 2018 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру відбудеться ключова виставкова подія водогосподарської галузі – XVI Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE-2018».  

__________________________________________________

ІХ нарада Уповноважених Урядів України та Республіки Білорусь 

25-27 вересня 2018 року керівництво Басейного управління водних ресурсів середнього Дніпра прийняло участь в ІХ нараді Уповноважених Урядів України та Республіки Білорусь з виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про спільне використання і охорону транскордонних вод, яка відбулась у м. Нова Каховка Херсонської області.   
Загрузить еще